Skip to content Skip to footer
_DSC2967
#DİJİTALDÖNÜŞÜM

Tutkumuz Geleceği Şekillendirmek

15 yılı aşan tecrübemizle endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözümler sunuyoruz.

 
  • Tecrübeli ve uzman kadro
  • Yenilikçi fikirlere öncülük
  • Sürdürülebilir fayda kazanımı
#WearePacpro

Müşteri Başarısı

Proses kontrol ve otomasyon sistemleri konusunda anahtar teslimi çözümler üreten Pacpro, sektörel çözümleriyle, Çimento, Maden, Metal, Gıda, Kimya & Petrokimya, Lastik, Su & Atıksu Arıtma başta olmak üzere geniş bir sahada proses kontrol çözümleri üretmekte ve alanında saygın Know-How firmalarıyla stratejik iş ortaklıkları yürütmektedir.

Deneyimli mühendislerimizle, projenizin sistem dizaynından, devreye alma aşamasına kadar her adımı için çözüm sunabileceğimiz gibi komple paket çözüm almayı tercih ediyorsanız, projenizi anahtar teslimi tamamlamaya hazırız.

Üretim ihtiyaçlarınız ve akıllı üretim hedeflerinize dönük çözümlerimiz hakkında görüşmek isterseniz, satış mühendislerimizden ziyaret talep etmeniz yeterli olacaktır.

Temel Değerlerimiz

Başarılı olmak bizim için çok önemli ve başarıyı birbirinden ayrılmaz üç unsurla değerlendiriyoruz;

MÜŞTERİ BAŞARISI

Projemizi tamamladığımızda, müşterimizin hedeflerini yakalamış olması en yüksek önceliklerimizdendir. Bu hedef doğrultusunda, müşterilerimizle yakın iletişimde kalıyor, çalışanlarımızı kendilerini geliştirmeleri konusunda teşvik ediyor ve destekliyoruz.

ÇALIŞANLARIMIZIN BAŞARISI

Her bir takım arkadaşımızın işini severek yapabileceği, kendisini sürekli geliştirebileceği, iş arkadaşlığının ötesinde sosyal açıdan da mutlu olacağı bir ortam yaratmanın başarı için gerekli olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla, çalışanlarımıza keyifli bir iş ortamı, kendilerini geliştirecekleri alanlarda eğitimlere katılımları, tam donanımlı laboratuvar ve ekipman desteği sağlıyoruz.

KURUMSAL BAŞARI

Bağımsız kurumlarca denetlenen Pacpro, finansal ve kurumsal açıdan sektörün en güçlü firmalarındandır. Uzun vadeli hedeflere odaklı ve istikrarlı bir firma olan Pacpro, Orta Doğu’dan Afrika’ya, Asya’dan Kuzey Amerika ve Avrupa’ya kadar dünyanın pek çok ülkesinde birbirinden farklılıklar gösteren, yasal mevzuat, lojistik yönetimi, personel ve şantiye mobilizasyonu, finansal yönetim gibi unsurları başarıyla yöneterek projeler tamamlamıştır.

0
Yıl
0
Tamamlanan Proje
0
Ülke
0 %
Müşteri Elde Tutma Oranı
Dijitalleşmenin Anahtarı

Uçtan uca mühendislik çözümleri

Mühendisliğin tecrübe, bilgi, yenilikçilik ve tutku gerektirdiğini biliyoruz. İhtiyaçlarınıza, tasarım aşamasından devreye almaya kadar uçtan uca yenilikçi çözümler sunuyoruz