Skip to content Skip to footer

STRATEJİK PARTNERLER

Farklı platformlarda uzmanlık gerektiren sistem ihtiyaçlarınız için, alanında lider firmaların platformlarını uzmanlığımızla bir araya getirerek, ihtiyacınız için en uygun çözümü sunuyoruz.

Elektrik, otomasyon ve dijitalizasyon teknolojilerinde kendini kanıtlamış, yenilikçi çözümler sunan Siemens, alanında dünya lideridir.

Pacpro, Siemens’in Otomasyon (Automation & Drives), PCS-7 DCS Sistemleri (Proses Control) ve Sivacon Panel Teknolojilerinde yetkili çözüm ortağıdır.

FLSmidth, 125 yıllı aşan geçmişiyle, Çimento ve Mineral sektörünün saygın ve öncü firmalarındandır.

Tasarım, proje yönetimi, makine, ekipman temini, proses kontrol ve dijitalizayon çözümleri, enerji ve elektrik sistemleri, laboratuvar, kalite kontrol sistemleri dahil anahtar teslimi sistem çözümleri sunan FLSmidth, bir taahüt firması olmanın çok ötesinde bir know-how merkezi olarak anılmaktadır.

Pacpro, FLSmidth’in Automation ve Elektrik konularında Türkiye’deki tek iş ortağıdır.

Softing, Kontrol ve otomasyon teknolojileri için yazılım ve donanım temelli network çözümleri ve arıza teşhis & giderici sistemleri sağlayıcısıdır.

2010 yılında haberleşme ağları için arayüz çözümleri geliştiren Inat Gmbh’in Softing bünyesine katılımıyla, firmanın otomasyon ve proses kontrol çözüm yelpazesi aşağıdakileri kapsayacak şekilde genişlemiştir;

• Haberleşme arayüzleri,
• Endüstriyel Ethernet çözümleri,
• Haberleşme ağları için optimizasyon ve hata teşhis sistemleri,
• Uzaktan erişim ile parametre müdahalesi ve arıza teşhis çözümleri,
• OPC Sunucu ve İstemci çözümleri,
• PLC sistemleri için haberleşme ve erişim çözümleri,
• Makine, fabrika, proses kontrol çözümleri,
• Bina otomasyon çözümleri

Pacpro, Softing Türkiye tek iş ortağıdır.

Autem, PLC/PAC ve DCS sistemlerinde ve endüstriyel ağlarda karşılaşılan sorunların analizi ve teşhisi için ürünler geliştirmektedir.

Autem, program yazılımındaki hatalardan kaynaklı gelip geçişlerle tekrarlanan hataları teşhis eden sistemler, veri kaydetme ve izleme sistemleri, program ve iletişim ağı optimizasyon çözümleri sunmaktadır.

PLC-Analyzer PRO, BlackBOX4 kaydedici, VideoTrack kamera sistemleri, Autem’in bilinen entegre sistem çözümlerinden bazılarıdır.

Proses kontrolü ve otomasyon, dijital dönüşüm ve akıllı üretim teknolojileri üreticisi Rockwell Automation, Yazılım & Kontrol ve Akıllı Cihazlar segmentleri PLC/DCS sistemleri, denetim gözlem ve veri işleme yazılımları, haberleşme ağ çözümleri, sürücü ve hareket kontrol sistemleri dahil geniş bir yelpazede ürün ve sistem çözümleri sunmaktadır.

Eaton, 100 yılı aşkın geçmişiyle, elektrik ve enerji yönetimine odaklı çözümler üretmektedir.

Şirket, elektrikli ürünler, elektrik sistemleri ve hizmetleri, havacılık, otonom araçlar ve eMobility dahil olmak üzere çeşitli segmentlerde faaliyet göstermektedir.

Pacpro, Eaton’ın yetkili Pano Sistem Partneridir.

Bize Ulaş

Sorularınız mı Var?

Uzman mühendis kadromuz sorularınızı yanıtlamak için her zaman burada. Teknik destek veya teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

Aydınlı Mahallesi, Yanyol Cad. Melodi Sok. Bilmo Sanayi Sitesi, No:16 Tuzla
Pazatesi-Cuma 08.00-18.00Cumartesi-Pazar Kapalı